ADRIAN®smart

ADRIAN®smart

Koľkokrát ste už snívali o tom, čo všetko by mohol zvládnuť Váš smartfón? Verili by ste tomu, že dokáže dokonca dostať pod kontrolu Vaše energie? Konečne je to tu. Stiahnite si z Google Play alebo App Store novú aplikáciu ADRIAN®smart a pripojte sa k Vášmu novému ovládaniu. Kúrte, vetrajte a chlaďte z pohodlia svojho telefónu. Ovládať teplotu, nastavovať časové priebehy, sledovať vývoj v jednotlivých zónach. To všetko už môžete. Buďte SMART. Objednajte si svoj inteligentný ovládač. Jednoduchá, prehľadná a dostupná aplikácia Vám vďaka stabilnému Wi-Fi zabezpečí úplnú kontrolu mikroklímy a energií.

22.08.2019 16:07

Textilné vzduchotechnické rozvody

Textilné vzduchotechnické rozvody

Vedeli ste, že u nás si okrem širokého sortimentu spotrebičov môžete vybrať aj rôzne príslušenstvo? Ak sa jedná o použitie teplovzdušnej techniky v spojení so vzduchotechnickými rozvodmi, obráťte sa na nás. Spoločnosť ADRIAN GROUP s. r. o. Vám teraz okrem zariadení produkujúcich teplý vzduch k nim ponúka aj textilné vzduchovody. Prečo? Pretože oproti štandardnému plechovému systému majú mnoho výhod. Úspora nákladov až 70 %. Montáž či demontáž za zlomok času. Ekologická výroba, použitie i likvidácia.

 

15.08.2019 17:47

Vykurovanie poľnohospodárskych objektov

Vykurovanie poľnohospodárskych objektov

Dlhodobo sledujeme trendy vo vykurovaní poľnohospodárskych objektov. V našej ponuke sa už niekoľko rokov nachádzajú sálavé aj teplovzdušné zariadenia na ohrev týchto špecifických priestorov. Potrebovali sme však cenovo dostupnejšie riešenie pri zachovaní vysokých nárokov na kvalitu. S potešením Vám tak práve teraz môžeme predstaviť nový koncept ADRIAN-AIR® AGRO. Nová generácia teplovzdušných jednotiek je výsledkom poctivého vývoja a testovania a spĺňa tak najvyššie nároky spotrebiteľa.

15.08.2019 17:45

Kontrola chodu pomocou riadiaceho systému MULTI-RAD®

Kontrola chodu pomocou riadiaceho systému MULTI-RAD®

Nová generácia riadiacich systémov MULTI-RAD®PLUS MULTI-RAD® WEB zdokonalila doplnkovú funkciu kontroly chodu zariadenia alebo vykurovacej zóny. Pri tmavých plynových infražiaričoch ADRIAN-RAD® alebo teplovzdušných agregátoch ADRIAN-AIR®tak po integrovaní modulu kontroly priamo do spotrebiča alebo pre skupinu spotrebičov môžeme získavať varovné hlásenie na zariadenie podľa vlastného výberu. Práve partnerstvo a spolupráca so spoločnosťou HONEYWELL nám otvorila nové možnosti pri vývoji a použití riadiacej automatiky Honeywell Esys®, komunikačnej siete Modbus a riadiaceho systému MULTI-RAD®. Aktuálne si takéto riešenie pre jeho nesporné výhody od nás objednala aj spoločnosť MOSGAZ, ktorá patrí priamo do štruktúry organizácie GAZPROM.

15.08.2019 17:43